Wypożyczalnia sprzętu Mińsk Mazowiecki
Wypożyczalnia mińsk mazowiecki

Warning: Undefined array key "user" in /home/tuti/domains/wypozyczalnia-minsk-mazowiecki.pl/public_html/templates/default_header.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/tuti/domains/wypozyczalnia-minsk-mazowiecki.pl/public_html/templates/default_header.php on line 14

Menu


Najmocniejsza spalinowa wiertnica glebowa do słupków aż 6.7KM, pod sadzenie roślin itp

Wynajmę najmocniejszą jednoosobową spalinową wiertnicę glebową do słupków. Urządzenie wyposażono w bardzo mocny 6,7 KM silnik, przeznaczone jest do prac przy ogrodzeniach oraz pracach budowlanych. Tłok na dwóch pierścieniach, wyważany korbowód.Solidna konstrukcja. Sprzęgło odśrodkowe zapewniające bezpieczną pracę. Zadbano o najmniejsze detale ocynkowany tłumi, metalowa osłona startera wzmocniony wygodniejszy stelaż jest to bez wątpienia Najlepiej wykonany i najsolidniejsza wiertnica w naszej ofercie. Przeznaczona dla jednego operatora i do trudnego terenu glina, korzenie, twarda ziemia .


PROFILE CENOWE (brutto dla osób fizycznych, netto dla firm i instytucji)
69zł doba przy świdrach 100mm i 200mm (te są zawsze dodawane)
79zł doba przy świdrach 100mm i 200mm + świder 250mm lub 300mm do wyboru (cena większa ze względu na większe obciążenie wiertnicy przy takiej średnicy a co za tym idzie większa awaryjność)

Posiadamy też świder 150mm jeżeli jest dostępny chwili najmu można również bezpłatnie dobrać do wiertnicy. Świdry 150mm i 250mm są współdzielone na obydwie wiertnice więc może nie być dostępnego któregoś z tych rozmiarów, jeżeli potrzebują państwo akurat któryś z nich proszę się upewnić że jest dostępny na dzień najmu.

UWAGA: Posiadamy też wiertnicę jednoosobową z silnikiem 5.2KM 20zł taniej lub wiertnicę dwuosobową również z silnikiem 5.2KM 10zł taniej. Dwuosobowa wiertnica jest zalecana przy trudniejszym gruncie (korzenie, glina, kamienie) i większych średnicach powyżej 150mm ponieważ można ją trzymać w dwie osoby. Wiertnica jest mocna bo aż 5.2km i po natrafieniu na trudniejszy grunt np korzeń, kamień itp może intensywnie szarpnąć co nie jest komfortowe dla nadgarstków. W ekstremalnych przypadkach może nawet wyrwać wiertnicę z ręki jeżeli ktoś słabo trzyma (oczywiście wiertnica zatrzyma się w takim przypadku) , dlatego przy takim terenie zalecamy wiertnicę dwuosobową łatwiej utrzymać we dwie osoby, jedyny minus dwuosobowej to taki że obaj operatorzy muszą się zgrać, po paru otworach już nabiera się wprawy. Przy normalnym gruncie w zupełności można sobie poradzić jednoosobową wiertnicą

Przy najmie długoterminowym powyżej 7 dni rabat 20%

Niedziele i święta!, urządzenia bez możliwości wskazań czasu pracy z GPSa są liczone 50% doby podstawowej tylko w przypadku kiedy najem trwa w następujące po niedzieli dni robocze. W przeciwnym wypadku pobierana jest standardowa opłata jak za zwykły powszedni dzień. Jedynie w przypadku najmów długoterminowych (powyżej 7 dni) niedziele i święta nie są liczone. Urządzenie wynajmowane jedynie na doby brak możliwości wypożyczenia na godziny. Po zakończonej pracy sprzęt należy bardzo dokładnie wyczyścić z kurzu i pyłu.
WYMAGANE DOKUMENTY
Dowód osobisty (do wglądu)
Dowód rejestracyjny pojazdu (do wglądu) którym zabiera się sprzęt
Kaucja zwrotna 200zł brutto
Umowę podpisuje osoba która zabiera sprzęt

Umowa najmu do przeczytania i pobrania

zachęcamy do przyjeżdżania z wypełnionymi umowami przyśpieszy to procedurę wynajęcia maszyny
PARAMETRY TECHNICZNE
Marka : BERHARD
Seria : GD
MOdel :GD-205
Maksymalna moc 6.7KM
Przełożenie przekładni 35:1
Mieszanka paliwowa 25:1
zużycie paliwa: ~1.2 l/h
waga 8.8Kg

Instrukcja obsługi wiertnicy PL

TRANSPORT
Przewieźć maszynę można dowolnym samochodem. Możliwy również transport ze strony wypożyczalni. Cena za transport 1 zł brutto za każdy przejechany 1 km.

Przykładowa kalkulacja transportu
Transport w miejsce wskazane przez klienta oddalone o 25km od wypożyczalni
Zawiezienie do klienta 25km
Powrót do wypożyczalni 25km
Następnego dnia przyjechanie po odbiór 25km
Zabranie maszyny do wypożyczalni 25km
Razem 4 x 25km = 100km * 1zł = 100zł
Transport jest wcześniej ustalany z wypożyczalnią

LOKALIZACJA WYPOŻYCZALNI
Przykładowe odległości wypożyczalni do pobliskich większych miejscowości
Maszyna do odebrania w Huta Mińska ul. Mińska 27

- Warszawa centrum 40km
- Góra kalwaria 39km
- Garwolin 40km
- Łochów 43km
- Węgrów 45km
- Siedlce 50km
- Wyszków 65km