Wypożyczalnia sprzętu Mińsk Mazowiecki
Wypożyczalnia mińsk mazowiecki

Warning: Undefined array key "user" in /home/tuti/domains/wypozyczalnia-minsk-mazowiecki.pl/public_html/templates/default_header.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/tuti/domains/wypozyczalnia-minsk-mazowiecki.pl/public_html/templates/default_header.php on line 14

Menu


Spalinowa jednoosobowa wiertnica glebowa do słupków, pod sadzenie roślin itp

Wynajmę Spalinowa wiertnica glebowa do słupków, pod sadzenie roślin itp. Wysokiej jakości wiertnica pozwala na precyzyjne i szybkie wiercenie otworów w ziemi. Wykonywanie otworów w glebie nie musi się wiązać ze żmudnym kopaniem ich przy pomocy łopaty. Wiertła wykonane są z bardzo dobrej stali odpornej na zużycie, a dzięki ostrym końcom łatwo wwiercają się w ziemię. Przełożenie mocy silnika na wiertło następuje za pomocą przekładni zębatej. Jest to rozwiązanie dużo bardziej ergonomiczne i niezawodne aniżeli klasyczne przekładnie ślimakowe stosowane w tanich świdrach. Wysoka jakość przekładni sprawia, że jest ona odporna na zużycie i bez problemu radzi sobie z pracą przy dużych obciążeniach. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że wiertnica przeznaczona jest zarówno do amatorskich jak i profesjonalnych zadań.


PROFILE CENOWE (brutto dla osób fizycznych, netto dla firm i instytucji)
49zł doba przy świdrach 100mm i 200mm (te są zawsze dodawane)
59zł doba przy świdrach 100mm i 200mm + świder 300mm (cena większa ze względu na większe obciążenie wiertnicy przy takiej średnicy a co za tym idzie większa awaryjność)

Posiadamy też świder 150mm jeżeli jest dostępny chwili najmu można również bezpłatnie dobrać do wiertnicy. Świdry 150mm i 250mm są współdzielone na obydwie wiertnice więc może nie być dostępnego któregoś z tych rozmiarów, jeżeli potrzebują państwo akurat któryś z nich proszę się upewnić że jest dostępny na dzień najmu.

UWAGA: Posiadamy też wiertnicę dwuosobową 10zł drożej za dobę lub Wzmocnioną z mocnym silnikiem wiertnicę jednoosobową najmocniejszą aż 6.7KM w przypadku wiercenia w trudnym terenie i jednej osobie 20zł drożej . Wiertnica dwuosobowa jest zalecana przy trudniejszym gruncie (korzenie, glina, kamienie) i większych średnicach powyżej 150mm. Wiertnica jest mocna bo aż 5.2km i po natrafieniu na trudniejszy grunt np korzeń, kamień itp może intensywnie szarpnąć co nie jest komfortowe dla nadgarstków. W ekstremalnych przypadkach może nawet wyrwać wiertnicę z ręki jeżeli ktoś słabo trzyma (oczywiście wiertnica zatrzyma się w takim przypadku) , dlatego przy takim terenie zalecamy wiertnicę dwuosobową łatwiej utrzymać we dwie osoby, jedyny minus dwuosobowej to taki że obaj operatorzy muszą się zgrać, po paru otworach już nabiera się wprawy. Przy normalnym gruncie w zupełności można sobie poradzić jednoosobową wiertnicą

Przy najmie długoterminowym powyżej 7 dni rabat 20%

Niedziele i święta!, urządzenia bez możliwości wskazań czasu pracy z GPSa są liczone 50% doby podstawowej tylko w przypadku kiedy najem trwa w następujące po niedzieli dni robocze. W przeciwnym wypadku pobierana jest standardowa opłata jak za zwykły powszedni dzień. Jedynie w przypadku najmów długoterminowych (powyżej 7 dni) niedziele i święta nie są liczone. Urządzenie wynajmowane jedynie na doby brak możliwości wypożyczenia na godziny. Po zakończonej pracy sprzęt należy bardzo dokładnie wyczyścić z kurzu i pyłu.
WYMAGANE DOKUMENTY
Dowód osobisty (do wglądu)
Dowód rejestracyjny pojazdu (do wglądu) którym zabiera się sprzęt
Kaucja zwrotna 200zł brutto
Umowę podpisuje osoba która zabiera sprzętUmowa najmu do przeczytania i pobrania

zachęcamy do przyjeżdżania z wypełnionymi umowami przyśpieszy to procedurę wynajęcia maszyny
PARAMETRY TECHNICZNE
Pojemność skokowa : 62ccm
Typ silnika: 1E48F
Obroty silnika max: 10000
Moc silnika 2.3KW
Maksymalna moc 5.2KM
Waga netto: 8,8kg
Poziom wibracji 12,12 m/s,
Głośność: 103DB
Mieszanka paliwowa 25:1

Instrukcja obsługi wiertnicy PL
Instrukcja obsługi wiertnicy spalinowej PL

TRANSPORT
Przewieźć maszynę można dowolnym samochodem. Możliwy również transport ze strony wypożyczalni. Cena za transport 1 zł brutto za każdy przejechany 1 km.

Przykładowa kalkulacja transportu
Transport w miejsce wskazane przez klienta oddalone o 25km od wypożyczalni
Zawiezienie do klienta 25km
Powrót do wypożyczalni 25km
Następnego dnia przyjechanie po odbiór 25km
Zabranie maszyny do wypożyczalni 25km
Razem 4 x 25km = 100km * 1zł = 100zł
Transport jest wcześniej ustalany z wypożyczalnią

LOKALIZACJA WYPOŻYCZALNI
Przykładowe odległości wypożyczalni do pobliskich większych miejscowości
Maszyna do odebrania w Huta Mińska ul. Mińska 27

- Warszawa centrum 40km
- Góra kalwaria 39km
- Garwolin 40km
- Łochów 43km
- Węgrów 45km
- Siedlce 50km
- Wyszków 65km